decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Představení a kontakt

Portál KupníSíla.cz sleduje zdánlivě malou ekonomiku všedního dne: mzdy, platy, důchody, ceny spotřebního zboží atd. I když zveřejňujeme informace podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, všechno ověřujte z více zdrojů. Provozovatel webu nenese odpovědnost za žádná rizika, která vyplývají pro návštěvníky! Po přečtení článku klidně využijte diskusní fórum vespod stránky, kvalitní komentáře zveřejníme. Redakce původně odpovídala každému tazateli, což ovšem vzhledem k masivní návštěvnosti není nadále možné. Díky za pochopení!

Vybrané ohlasy

Vývoj a návštěvnost

Provozovatel

Petr Woff, IČ 04292189, e-mail woff@kupnisila.cz, tel. +420 778 168 417

Poznámky nebo náměty k redakčnímu obsahu, prosím, pište do diskusních fór pod články. Vzhledem k nabitému pracovnímu harmonogramu jsou ostatní komunikační kanály určeny pouze úřadům, zákazníkům a partnerským společnostem, nikoli čtenářům. Díky za pochopení.

Inzerce

Pokud máte zájem o bannerovou kampaň nebo nestandardní reklamní formáty (video apod.), kontaktujte pana Romana Kadavého ze společnosti HyperMedia a.s., která exkluzivně zastupuje i řadu jiných webů, takže může oslovit významnou část správné cílové skupiny (nejenom zaměstnance a podnikatele, ale například i maminky na rodičovské dovolené apod.): tel. +420 234 776 873, mobil +420 774 452 286, e-mail kadavy@hypermedia.cz

Ohledně analýz a zpětných odkazů kontaktujte přímo provozovatele webu Petra Woffa, který formou linkbuildingu aktuálně podporuje například klienty společností Number One Digital s.r.o. a pro společnost Media Network s.r.o. monitoruje novou legislativu Evropské unie.

Automatizovanou bannerovou inzerci zajišťuje společnost Google Ireland Ltd., kterou obdivujeme, ale také konstruktivně kritizujeme.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
05. Čvn 2017   /   

Tags: Internet, marketing, média

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

8 Komentáře zapnuto "Představení a kontakt"

Upozornit na
avatar
Jaroslav
Jaroslav

Dobrý den. Mám odpracováno 48 let na ZUŠ. Vzdělání konzervatoř. Od září 2007 pracuji jako důchodce na Dohodu o pracovní činnosti. Celých osm let pobírám stejnou odměnu ve výši 150,- Kč/hod., protože škola „nemá peníze“. Tato částka je o hodně nižší, než nástupní plat učitele bez praxe. Není to v rozporu s § 110, odstavec 1 Zákoníku práce? Na jiných školách, kde jsem souběžně pracoval, jsem měl smlouvu na zkrácený úvazek a zařazení 12/5.
Děkuji za odpověď.

lukáš
lukáš

Šťastné a veselé Vánoce!

Hrbáčová Ivana
Hrbáčová Ivana

Možná, že děti našich dětí se dočkají spravedlivého rozdělení platů.

Stanislav
Stanislav

Nelíbí se mi názory našeho ministra financí pana Andreje Babiše k otázkám reformy chodu POLICIE ČR, protože o této věci by měl rozhodovat Policejní president generálporučík Tomáš Tuhý. Říká, že není politik. Ale co tedy je, když pracuje jako první místopředseda vlády? Má plnit koaliční smlouvu, ale provádí destruktivní výstupy. Sám pak vymýšlí administraci a pro tzv. odvody daní likviduje jen chudáky malé živnostníky, místo aby se věnoval lidem, kteří zázračným způsobem nabyli miliardy. Toto je můj názor a můžete jej klidně zveřejnit. Jedině, že by mě včetně celé rodiny nechal zlikvidovat. S úctou Stanislav Zalupski.

Petra
Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Pracuji jako všeobecná zdravotní sestra ve státní nemocnici, praxi mám 14 let, ale protože jsem ještě dodělávala dětskou specializaci, mám započítáno pouze 7 let a nějaké dny. Byla jsem zařazena do 11. platové třídy, ale od zaměstnavatele jsem dostala ultimátum, abych do 4 let dodělat bakalářské vysokoškolské studium, aby mi mohli nechat stávající platovou třídu. Je taková podmínka možná? A kdybych dál nestudovala, vrátí mi roky, které mi nyní strhávají?

Darafun
Darafun

He, víte, co je hodně vtipné? Správně kritizujete podvodníky, kteří prodávají “Catch Me, Patch Me” a další zhůvěřilosti, ale díky google reklamám máte právě na takové výrobky inzerci po celém webu. 😀

wpDiscuz
loading
×