decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

1 redaktor a 3 miliony čtenářů

Portál KupníSíla.cz sleduje zdánlivě malou ekonomiku všedního dne: mzdy, platy, důchody, ceny spotřebního zboží atd. I když zveřejňujeme informace podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, všechno ověřujte z více zdrojů. Provozovatel webu nenese odpovědnost za žádná rizika, která vyplývají pro návštěvníky! Po přečtení článku klidně využijte diskusní fórum vespod stránky, kvalitní komentáře zveřejníme. Redakce původně odpovídala každému tazateli, což ovšem vzhledem k masivní návštěvnosti není nadále možné. Díky za pochopení!

Vybrané ohlasy

Vývoj a návštěvnost

 • V říjnu 2014 byl web zveřejněný, od počátku běží na redakčním systému WordPress.
 • V listopadu 2015 jsme díky webhostingu společnosti Seonet Multimedia s.r.o. ustáli “útok hrubou silou”.
 • Za rok 2015 přišlo podle Google Analytics 944 tisíc návštěvníků.
 • Od srpna 2016 budujeme komunitu na sociální síti Facebook.com.
 • Za rok 2016 přišly podle Google Analytics 2,2 milionu návštěvníků.
 • V květnu 2017 měníme vzhled, nový design připravili maďarští grafici DivPusher.com.
 • V červnu 2017 vyrobil nové logo grafik Julius Varadi, kterého upřímně doporučujeme!
 • Od června do prosince 2017 získává obchodní exkluzivitu společnost HyperMedia a.s.
 • V říjnu 2017 přecházíme na šifrovaný internetový protokol https, což znamená větší bezpečnost pro návštěvníky.
 • Za rok 2017 přišly podle Google Analytics 3,2 milionu návštěvníků.
 • Od ledna 2018 běží reklama opět zcela automatizovaně, protože robot vydělává více než fyzický obchodník.

Provozovatel a inzerce

Petr Woff, IČ 04292189, e-mail woff@kupnisila.cz, tel. +420 778 168 417, není plátce DPH

Poznámky nebo náměty k redakčnímu obsahu, prosím, pište do diskusních fór pod články. Vzhledem k nabitému pracovnímu harmonogramu jsou ostatní komunikační kanály určeny pouze úřadům, zákazníkům a partnerským společnostem, nikoli čtenářům. Díky za pochopení.

Seriózním zájemcům (nikoli hazardnímu byznysu apod.) rád pronajmu zpětný odkaz z klíčového slova (1 000 Kč/rok), eventuálně z nové optimalizované stránky (2 000 Kč/rok) nebo realizuji jinou reklamní kampaň (bannery, PR články apod.), případně prodám analytický text na zajímavé téma (1 Kč/znak). Linkbuildingem aktuálně podporuji například klienty společnosti Number One Digital s.r.o. a pro společnost Media Network s.r.o. monitoruji legislativu Evropské unie.

Automatizovanou inzerci zajišťuje společnost Google Ireland Ltd., kterou obdivuji, ale také konstruktivně kritizuji.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
01. Led 2018   /   

Tags: Internet, marketing, média

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

8 Komentáře zapnuto "1 redaktor a 3 miliony čtenářů"

Upozornit na
avatar
Jaroslav
Jaroslav

Dobrý den. Mám odpracováno 48 let na ZUŠ. Vzdělání konzervatoř. Od září 2007 pracuji jako důchodce na Dohodu o pracovní činnosti. Celých osm let pobírám stejnou odměnu ve výši 150,- Kč/hod., protože škola „nemá peníze“. Tato částka je o hodně nižší, než nástupní plat učitele bez praxe. Není to v rozporu s § 110, odstavec 1 Zákoníku práce? Na jiných školách, kde jsem souběžně pracoval, jsem měl smlouvu na zkrácený úvazek a zařazení 12/5.
Děkuji za odpověď.

lukáš
lukáš

Šťastné a veselé Vánoce!

Hrbáčová Ivana
Hrbáčová Ivana

Možná, že děti našich dětí se dočkají spravedlivého rozdělení platů.

Stanislav
Stanislav

Nelíbí se mi názory našeho ministra financí pana Andreje Babiše k otázkám reformy chodu POLICIE ČR, protože o této věci by měl rozhodovat Policejní president generálporučík Tomáš Tuhý. Říká, že není politik. Ale co tedy je, když pracuje jako první místopředseda vlády? Má plnit koaliční smlouvu, ale provádí destruktivní výstupy. Sám pak vymýšlí administraci a pro tzv. odvody daní likviduje jen chudáky malé živnostníky, místo aby se věnoval lidem, kteří zázračným způsobem nabyli miliardy. Toto je můj názor a můžete jej klidně zveřejnit. Jedině, že by mě včetně celé rodiny nechal zlikvidovat. S úctou Stanislav Zalupski.

Petra
Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Pracuji jako všeobecná zdravotní sestra ve státní nemocnici, praxi mám 14 let, ale protože jsem ještě dodělávala dětskou specializaci, mám započítáno pouze 7 let a nějaké dny. Byla jsem zařazena do 11. platové třídy, ale od zaměstnavatele jsem dostala ultimátum, abych do 4 let dodělat bakalářské vysokoškolské studium, aby mi mohli nechat stávající platovou třídu. Je taková podmínka možná? A kdybych dál nestudovala, vrátí mi roky, které mi nyní strhávají?

Darafun
Darafun

He, víte, co je hodně vtipné? Správně kritizujete podvodníky, kteří prodávají “Catch Me, Patch Me” a další zhůvěřilosti, ale díky google reklamám máte právě na takové výrobky inzerci po celém webu. 😀

wpDiscuz
loading
×